Sony MDR-DS3000 bezdrôtové digitálne Surround slúchadlá recenzia

Sony MDR-DS3000 bezdrôtové digitálne Surround slúchadlá recenzia

Je to naozaj nezvyčajné, že som vystopovať vynikajúci model bezdrôtové priestorový audio slúchadlá, a nemám ani také vysoké štandardy.

Nemám vlastne chcete napísať symphony alebo počuť každý najmenších podrobností, avšak veľké rozsahy statické a zlé reprodukcia na väčšinu typov, ako tých, ktoré sú vyrábané veľkými značkami, stále ma vracia znova na môj veľmi dobrý zastarané šnúrový Sennheiser standbys rokov, kým som našiel tieto Sony MDR-DS3000 modely. Majú fantastický jasnosť a prakticky neexistujúce syčanie, to je úžasný vylepšenie nad každý iný typ som sa snažil. Ja som naozaj rád, že môj Sony MDR-DS3000 priestorový zvuk slúchadiel naozaj obklopujú ma s zvukové, ako náhrada od veľmi nízkej kvality, rad geodetických meraní približné odhady, ktoré sú tak časté u väčšiny matematicky vyrobené výstupy.

Ja tiež zbožňujem skutočnosť, že som si asi 7 metrov od vysielača pred pozorovaním alebo sluchu všetky znížil celkový výkon, a je skvelé, že majú veľmi široký prenos uhol.

Aj keď iný model môže mať rozšírenú rad, neviem pochopiť, prečo inžinieri sa zdalo, že predpokladajme, ja by som len želať, aby sa na prechádzku v priamej línie, a Sony MDR-DS3000 slúchadlá stačí vyriešiť všetky, ktoré s 90° open-air play.

Každý jeden ekvivalent bezdrôtový priestorový zvuk slúchadiel forme snažil som sa obvykle dôjdu batérie,

tak ako som skutočne začať pádu do hudbu som počúval, bez ohľadu na to, ako zdĺhavé tvorcovia tvrdia, batéria vydrží.

Našťastie, Sony dal tieto slúchadlá pekný 10-minút jazdy auto-vypnutie alternatíva pre elektrickej energie a úspory energie, ktoré môžu byť tiež dosť ďaleko viac eko-šetrné ako niektorí iní ľudia, ale pri posudzovaní, ktoré som nazhromaždil veľa batérií leží okolo, to je naozaj super, že môžem zostať niektoré alkalických článkov spolu s nabíjateľnou tie, s ktorými prešli.

Prevedenie tak tiež zvyšuje životnosť batérie až o 35 hodín namiesto štandardnej pätnásť, ktoré môžu byť ďaleko, rovnako rozšírená, aby sa počúvanie piesní, a to napriek skutočnosti, že ak by som túžil, veľké plyšové chrániče uší by sa uistiť, ja by som na lesat byť v pohode, zatiaľ čo robí tak.

Aj keď to nie sú moje priestorového zvuku pre slúchadlá, možnosť počúvať môj iPod na cestách, sú oveľa viac ako pripravený skutočne, aby moja hudba a herné tituly audio fantastické široký frekvenčný rozsah sortimentu.

Väčšina bezdrôtových slúchadiel pomocou RF signály, čo znamená, že si len môžete spoľahnúť na fľakatý funkčnosť a objaví všade tam, kde môže veľmi dobre byť rušenie, ktoré je takmer všade dnes, avšak Sony MDR-DS3000 slúchadlá používajú samostatné infra-červený kanál, takže crossover rušenie takmer neexistujú. Tento faktor sám skoro ma predali, keď som bol výber, ktorý výrobok ísť spolu s, pretože som vlastne mal audio prerušený mobil rozhovory predtým.

SÚVISIACE PRÍSPEVKY

Prečítajte Si Tiež x