Prestať Piť Zvyk Pomocou Alkohol Tester Mobilné Aplikácie

Prestať Piť Zvyk Pomocou Alkohol Tester Mobilné Aplikácie

Väčšina ľudí je vo zvyku piť veľmi často a tiež sa snažia zistiť spôsob, ako sa zbaviť tohto zlého zvyku. Potom môžu pomôcť sami von cez tento problém pomocou a užívateľsky prívetivé mobilné aplikácie.

Táto aplikácia je navrhnutá takým spôsobom, že sa budete cítiť ľahko, ako sa zbaviť tohto zlého zvyku. Táto aplikácia alkohol tester má veľmi pekné vlastnosti. Tieto funkcie sú určené na dizajn, aby vás od alkoholu. Aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom ľubovoľného poskytovateľa aplikácií online.

Zostať triezvy s týmto užívateľsky prívetivé aplikácie

Tento druh aplikácie alkohol tester má rôzne funkcie. Táto aplikácia má mnoho funkcií, ako sú štatistiky, mliečne poznámky, prestať piť dôvody a riešenia, zaobchádza a tipy na ukončenie pitia atď. Takže sa musíte zaoberať týmito funkciami na zastavenie pitia vo svojej každodennej rutine.

Štatistiky povedať o peniaze ušetríte, a počet nápojov, ako aj týždenné bytia ako triezvy. A v mliekárňach môžete počas celého dňa uviesť záznamy týkajúce sa pitia a nálady.

Môžete tiež zapísať dôvody pre ukončenie pitia tam. Môžete ľahko stiahnuť túto peknú aplikáciu prostredníctvom ľubovoľného poskytovateľa aplikácií. Táto aplikácia je podporovaná mobilnou sadou.

Aby ste sa mohli naďalej zaoberať každodennými praktikami. V tejto aplikácii, tam sú niektoré skvelé tipy sú uvedené, ktoré môžu udržať si motiváciu, pokiaľ ide o odvykanie od pitia zvyk. Túto aplikáciu si môžete stiahnuť online.

SÚVISIACE PRÍSPEVKY

Prečítajte Si Tiež x