Sony Experia ZL C6502 Smartphone recenzia

Sony Experia ZL C6502 Smartphone recenzia

Ďalším produktom spoločnosti Sony, ktorý sa objavuje so sofistikovanosťou technológie smartfónov, je Sony experia ZL C6502. Najlepšia recenzia smartfónu so značkou Sony tu predstavuje zaujímavú špecifikáciu.

Pre vás, ktorí potrebujú sieť na vašom mobile, s oni experia ZL C6502 má sieť GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 odporúča sa.

Podporované s 3G, HSDPA 850/ 900/ 2100 naozaj schopný splniť všetko, čo potrebujete v sieti. To je tiež podporované s typom obrazovky TFT kapacitný dotykový displej s 16M farbami, ktoré vám dá viac farieb pre váš životný štýl.

Tam sú niektoré ďalšie funkcie tohto produktu, ktoré sú naozaj potrebné ako praktické a jednoduché riešenie pre splnenie rôznych potrieb, ak existuje.

Jednou z funkcií, ktoré môžete pokutu tu je Android OS S V. a 1. 2.

Táto funkcia je určená pre operačný systém v mobile, ktorý je veľmi potrebný na podporu výkonu tohto mobilu.

Okrem toho, špecifikácia CPU, má Qualcomm MDM 9215M/ APQ064 s Quad-core 1. 5 GHz. vybavený akcelerometrom, blízkosťou, barometrom, kompasom a gyrom sú niektoré špecifikácie snímača, ktorý má táto séria. Môžete tiež nájsť GPU, chipset, GPS, rádio, Java a tiež niektoré médiá na zasielanie správ, ktoré budú ďalej zdokonaľovať váš životný štýl.

Dlhá životnosť batérie je tiež jedným z dôležitých bodov v tomto produkte.

Tento produkt používa neodstrániteľnú batériu Li-ion 2370 mAh, ktorá bude váš mobilný život dlhší. To znamená, že by ste sa nemali pýtať, že budete zmätení, pretože telefón zomrie. Okrem toho môžete hovoriť týmto telefónom asi 10 až 13 hodín a 40 hodín pre prehrávanie vašej obľúbenej hudby.

Najlepšie Smartphone preskúmanie najlepší mobilný pre vaše hobby
“Pre vás, ktorí majú hobby zachytávať obrázky, Sony experia ZL C6502 poskytovať zariadenia fotoaparát s primárnym 13 MEGAPIXELY, automatické zaostrovanie, 4128 x 3096 pixelov a aj LED blesk.

Ďalšie funkcie tohto fotoaparátu, ako Geo-tagging, detekcia tváre, zaostrenie dotykom, HDR, stabilizácia, a tiež sweep panorama naozaj vám slobodu vyjadriť svoju chuť a tiež vaša tvorivosť. Môžete tiež využiť video so špecifikáciou stabilizácie videa, 1080p @ 30fps a tiež HRD bude podporovať video v najlepšom výsledku. Potom budete veriť, že je to naozaj perfektný produkt. «

Vedľa nejakého obrázku, ktorý môžete uložiť dovnútra, môžete tiež uložiť veľa hudobných súborov, ku ktorým môžete pristupovať neobmedzene. Okrem toho je tento produkt vybavený aj slotom pre pamäťové karty až do 64 GB a tiež vnútornou pamäťou s kapacitou až 16 GB a 2 GB v pamäti RAM. Keďže spĺňať určité účely, ktoré súvisia s údajmi, najlepší Smartphone recenzia Sony experia C6502 preskúmať že tento výrobok je vybavený aj GPRS a EDGE s vysokou rýchlosťou.

Môžete sa tiež stretnúť s WLAN, Bluetooth, NFC, infra red a USB, ktoré vás podporia, aby ste vyplnili potrebu akýchkoľvek údajov.

Niektoré krásne farby, ktoré sú ponúkané, uzavreté s tvarom a jeho veľkosť S 5. 0 ” naozaj budete vykonávať oveľa viac elegancie a dôvery samozrejme. Cena ponúkaná pre tento produkt je prijateľná cena, ktorá je okolo $ 420. Tento produkt je naozaj odporúča, pretože má mnoho funkcií, ktoré môžu spĺňať všetky vaše potreby.

SÚVISIACE PRÍSPEVKY

Prečítajte Si Tiež x