Jediným Fitness E35 Eliptické Cvičenec

Jediným Fitness E35 Eliptické Cvičenec

Niet pochýb o tom.   Jediným Fitness E35 eliptické cvičenec je skvelý eliptické cvičenie stroj – ale nemôžeme odporučiť!   Mohli by sme rovnako dobre usadiť sa, že právo dopredu, aj keď stále musíte urobiť si domáce úlohy, pretože to nie je celý príbeh a Jediným Fitness E35 Eliptických Exerciser stále môže byť práve pre VÁS.

Otázka kúpiť Eliptický Stroj je veľmi ťažké odpovedať.   Ak si to nemyslíte, potom sa o to nepýtate správne.   Existuje toľko rozdielov medzi modelmi, a to zahŕňa, či chcete domácu kvalitu alebo posilňovňu.   Samozrejme, rozdiel medzi nimi je cena a kvalita.

Táto recenzia vám ponúkne pohľad na kvalitný eliptický cvičenec, ktorý patrí medzi domáce a posilňovne kvalitné eliptické cvičenec.

Toto je o niečo vyššia cena, ale ak ste si prečítali moje recenzie o iných cvičencoch, viete, že to nie je oblasť, na ktorú môžete šetriť.
Či už je to činky, hmotnosť set, aeróbne bicykel, alebo eliptické cvičenec, nikto tam je rozdávanie kvalitné cvičebné stroje lacné.

Skimp, a vy ste si kúpili sami balíček problémov.   Boli ste varovaní!

Sole Fitness E35 Eliptický Cvičenec: Hlavné Funkcie

 • Nastaviteľné pedále a nastaviteľná konzola.
 • Výkon krok a sklon úpravy.
 • 20-to-22-palcový maximálna dĺžka kroku.
 • Šesť vstavaných štandardných programov.
 • Dva otvorené programy na prispôsobenie programu.
 • Dva samostatné programy srdcovej frekvencie.
 • Pulse grip a hrudníka popruh monitorovanie srdcovej frekvencie.
 • Farebná LCD konzola s veľkým 6. 5-palcový displej.
 • Vstavaný ventilátor vás udrží v pohode.
 • Veľké, 15-palcové pedále pre umiestnenie zvukovej nohy.
 • Zahrnuté zvukový systém a držiak na fľašu s vodou.
 • 375-libra maximálny hmotnostný limit(nepresahujú).
 • Prepravná hmotnosť = 300 libier (budete potrebovať pomoc).
 • Pozri tento produkt teraz, na Amazonu:
 • Sole Fitness E35 Eliptický Cvičenec: Záruka
 • Jediný Fitness E35 eliptický cvičenec obsahuje nasledujúce záruky
 • výrobcu, proti chybám v prevedení a materiálov:
 • Rám zariadenia: Doživotná záruka
 • Elektronika a diely zariadenia: päťročná záruka
 • Práca: dvojročná záruka

Samozrejme, to sú len najdôležitejšie body a budete sa chcieť pozrieť na odpovede zákazníkov, a to ako na Amazone, tak aj na tie, ktoré sú uvedené nižšie v tejto správe.

Sole Fitness E35 Eliptický Cvičenec: Prehľad

Jediným Fitness E35 eliptický cvičenec je určite dobre postavený cvičenec, robustný, dobre navrhnuté a dobre postavené.   To má niektoré zložité nevýhody čakajú na do-it-yourself ventilátor vo vašej domácnosti, takže môžeme navrhnúť, že dostanete sami nejakú pomoc?

Balíček váži 300 libier. na dobierku, a mnoho sťažností na amazon stránky sú od zákazníkov, ktorí sa priznať, že zostavil stroj sami za skvelú cenu v čase – a teraz sa nemôžem pochopiť, prečo to nefunguje.

Tak, ľudia, prosím, pamätajte, že to je zložité a jemné kus elektromechanické zariadenia – takže ak máte skúsenosti v tejto oblasti – kúpiť slušné záruky, a majú technikov prísť a nastaviť tento stroj up pre vás.

Tiež nezabudnite poistiť svoj balík predtým, než ho dodáte.

Je to pravdepodobne príliš ťažké ukradnúť, ale môže dôjsť k poškodeniu pri dodaní, alebo dokonca k strate – a poistenie stojí za náklady na zabezpečenie bolesti hlavy bez dodania.   To by malo byť zdravý rozum, ale nikdy neviete.

Sole Fitness E35 Eliptický Cvičenec: Technológia

Tichý pohonný systém – umožňuje udržiavať prirodzený pohyb v smere dopredu aj dozadu.   Zotrvačník 29-libra a použitie vysokého prevodového pomeru udržujú vaše pohyby plynulé a hladké.

Nastaviteľný výkon sklon-jediný Fitness E35 eliptický cvičenec rampa uhol upravuje od 0 stupňov do 30 stupňov.   Tento rozsah vám umožní zamerať sa na konkrétne svalové skupiny tela podľa potreby, aby ste splnili svoje ciele v oblasti fitness.

Pulzné senzorové systémy-stacionárne riadidlá obsahujú zabudované snímače, ktoré monitorujú vašu srdcovú frekvenciu.

Nadrozmerné Nožné pedále – väčšia veľkosť nožných pedálov pomáha znižovať stres členku a bolesť kolena, ktoré môžu byť bežné pre eliptických používateľov.   Môžete tiež nastaviť nohy postele dosiahnuť ďalšie pohodlie.

Sole Fitness E35 Eliptický Cvičenec: Spätná Väzba Od Zákazníkov

Mapa sa na prvý pohľad nemusí zdať príliš pôsobivá.   Z iba dvanástich celkových recenzií je úplne osem z nich pod troma hviezdičkami.   To je takmer 50%!

Teraz, na istinu, jednoducho nemôžeme odporučiť žiadne stroj, ktorý skóre tak zle, ale ako sme sa zmienili skôr, väčšina problémov je ťažké brať vážne, pretože len veľmi málo (ak nejaké existujú) z týchto dobrých ľudí, dostala pomoc, aby dal toto zložité zariadenie spolu.

Mnoho ľudí na mieste hovoria, že hodil vec dohromady za pár hodín a funguje to ako kúzelná palička – ale vy nepoznáte tých ľudí.   Môžu byť handier s týmto druhom práce, než ste, aby sa zabránilo frustrácii-zaplatiť trochu peňazí navyše a získať odbornú pomoc uvedenie túto vec dohromady.   Ak to neurobíte-a budete potrebovať pomoc neskôr – vaše zúfalé prosby budú súhrnne ignorované spoločnosťou.
Náš pocit je toto:

Ak potrebujete eliptické cvičenie stroj, jediným Fitness E35 eliptické cvičenec bude trvať dlhú dobu a porastie s vašej fyzickej kondícii.

Tento stroj nie je zlá voľba – ale musíte urobiť svoju domácu úlohu na stránkach čítanie recenzií – a potom sa musíte vyhnúť chybám, ktoré títo zákazníci urobili-z ktorých väčšina bola zbytočnými rizikami, aby ste ušetrili pár dolárov.  Nedovoľ, aby sa ti to stalo.

Ak peniaze je problém (ktorý, samozrejme – to je vždy) nezabudnite, že môžete použiť odkaz “Nákupné centrum” nižšie nakupovať v mnohých značkových obchodoch vyskúšať a nájsť veľmi najlacnejšie kúpiť.  Pamätajte – vždy existujú alternatívy.

SÚVISIACE PRÍSPEVKY

Prečítajte Si Tiež x