Sony MDR-V6 slúchadlá recenzia

Sony MDR-V6 slúchadlá recenzia

Sony MDR-V6 slúchadlá boli využívané už viac ako dvadsať rokov špecialistami a oni prichádza s veľkú hodnotu za cenu, za to ich vysokú kvalitu a výkon. Čítanie cez veľa recenzií a posudky pre tieto slúchadlá, tiež zistíte, že tieto slúchadlá sú naozaj to najlepšie z ich plemena.

Za menej ako $ 70 je možné získať citlivé slúchadlá – výšky sú skvelé, stredy sú krištáľové a nízky rozsah je výnimočný. Na rozdiel od všetkých druhov iných slúchadiel, bass na nich nie je roll-off na 40-50hz, čo je niečo, čo vo všeobecnosti nebudete mať v slúchadlách pre túto cenovú značku.

Dodáva sa s 40mm magnetmi, ktoré tiež narazíte v mnohých porovnateľne cenených slúchadlách.

Tieto 40mm ovládače produkujú skvelý zvuk, ktorý tým, že iPod ako príklad, nebudete chcieť slúchadlový zosilňovač len preto, aby mali vynikajúce zvukové slúchadlá. Tieto ovládače paliva audio metódy veľa iných nemôže. Bass je Hard-biť, hlboké a znie to, ako by to malo byť.

Tieto slúchadlá majú najvyššiu kvalitu basovú odozvu pre slúchadlá cez ucho pod $ 100. Dlhovekosť je fantastický rovnako. Tento model bol populárny už viac ako desať rokov. Mnohí jedinci majú ešte svoj prvý pár.

Zatiaľ čo ušné podložky nie sú najvyššej kvality a po chvíli sa opotrebujú, sú pomerne lacné a môžete ich nájsť na mnohých miestach. Slúchadlá Sony MDR-V6 sú celkom pohodlné a so svojim uzavretým štýlom skutočne dobre pohnú vaše uši a zablokujú vonkajší šum.

V skutočnosti, môžete dokonca chýbať telefónne hovory alebo nevšimnete ľudí hovoriť s vami kvôli vynikajúcej zvukovej izolácie. Je to skvelý spôsob, ako zablokovať zvuky a dostať odvezený vaše piesne, videohry alebo videá.

Jediným nepriaznivým aspektom týchto slúchadiel je, že ušné podložky je potrebné vymeniť raz za čas.

Ale to by mohlo byť uvedené pre väčšinu alebo všetky slúchadlá. Tieto sú tak bežne vyrábané, že by ste nemali mať veľa problémov získať náhradné slúchadlá.

V súhrne tohto Sony MDR-V6 slúchadlá review, sú to najlepšia hodnota pre skvelé cez slúchadlá do uší Pod $ 70 to znie dobre a vydrží vám po dlhú dobu.

SÚVISIACE PRÍSPEVKY

Prečítajte Si Tiež x